PROTRADER

Şu Marka Tarafından Desteklenmektedir:

Gerçek Hesap Açın

protrader ALIM SATIM PLATFORMU

TradingView tarafından desteklenen Vantage FX ProTrader platformu, tüm müşterilere en popüler yüzlerce göstergeye, 50’den fazla teknik çizim aracına ve en popüler alım satım sistemlerini ve stratejilerini içeren derinlemesine piyasa analizi için kapsamlı bir araç paketine erişme imkânı verir. Özel ProTrader platformumuzla, dünyaca ünlü TradingView stil tablosundan Vantage FX hesabınızla alım satım yapmaya başlayın!

Hassas Grafik

İster bir spekülatör, salıncak ticareti yapan bir alım satımcı olun, isterse de uzun vadeli alım satım işlemleri yapan biri olun, ProTrader platformu her tarzdan alım satımcılara uygun şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel şamdanlar içinden Renko’dan Kagi’ye kadar 12 farklı grafik türünün yanı sıra, çoklu zaman dilimleri ve çeşitli grafik düzenleri ile alım satımcılar, piyasaları daha önce hiç olmadığı gibi izleyebilirler.

8’e varan

sayıda Zaman Dilimini

İnceleyin

12'YE VARAN SAYIDA
GRAFİK TÜRÜNÜ İNCELEYİN

Güçlü Alım Satım Araçları

Vantage FX ProTrader platformunda alım satım yapmaya başladığınızda, bir dizi teknik gösterge ve osilatöre erişimin kilidini açarsınız. Ve gerçek borsa analistleri için ProTrader, trend çizgileri ve Fibonacci düzeltmelerinden Gann ve Elliott Dalgalarına ve çok daha fazlasına kadar uzanan çok çeşitli çizim araçları sunar!

350’den Fazla Alınıp Satılabilir

Varlık İçinden

İSTEDİĞİNİZİ SEÇİN

0.0 PIP'TEN BAŞLAYAN
SPREAD'LER
Bugün spread'lerimizi
deneyimleyin
FOREX Endeksler Emtialar
symbol
BID
ASK
SPREAD
EURUSD
AUDUSD
GBPUSD
USDJPY
SPI200
DAX30
SP500
DJ30
CL-OIL
XAUUSD
XAGUSD

Çevik Alım Satım Ortamı

Birden fazla emir türüyle, mükemmel pip hassasiyetiyle alım satım işlemleri açın ve pip ve işlem değeri dahil önemli verileri dolar cinsinden görüntüleyin. Ayrıca alım satım işlem grafiklerinizin GMT’sini yerel saatinize veya en sevdiğiniz enstrümanın açılış saatlerine göre ayarlayabilirsiniz.

20’den Fazla Sayıda

grafik düzenine

ERİŞİN

ÇOKLU
GRAFİK DÜZENLERİ

Piyasa Hareketleriyle İlgili Haberleri İzleyin

Alım Satımcılar yaklaşan ekonomik olaylardan haberdar olmak için, ProTrader’ın dahili piyasa haber başlıklarından yararlanabilir ve 300’den fazla FX çifti, Endeks, Emtia, Hisse Senedi CFD’leri ve daha fazlasını içeren en son piyasa haberlerini yakalayabilir.

100’den Fazla

göstergenin içinden

İSTEDİĞİNİZİ SEÇİN

DAHİLİ
PİYASA HABERLERİ

Fast & Easy Account Opening

  • Register

    Choose an account type and submit your application

  • Fund

    Fund your account using a wide range of funding methods.

  • Trade

    Access 300+ instruments across all asset classes on MT4 / MT5

open live account